Wijk

 
De Kapelhoek telt een kleine 300-tal huizen, allemaal gelegen in het zuiden van onze gemeente , met als middelpunt van de wijk de Kapel OLV Ten Dale.
Met het wijkcomité proberen we onze wijk tot een gezellige plaats te maken. We organiseren een jaarlijkse wijkkermis, we doen mee met tal van gemeentelijke- en parochiale activiteiten, we hebben een jaarlijkse nieuwjaarsreceptie voor alle wijkinwoners!
Kortom, we proberen met z'n allen van onze Kapelhoek een leuke en aangename plaats te maken!
 
Naar aanleiding van het 20 jarig bestaan van onze wijkkermis (in 2000) werd door het kapelhoekcomité een boek geschreven over onze wijk! "Kapelhoek 2000" werd door een heus redactieteam uitgedacht, geschreven en herschreven tot wat uiteindelijk een mooi meesterwerk werd!
In het boek wordt oa de ontstaansgeschiedenis van de kapel behandeld, hoe is de kermis ontstaan,de vele horeca-zaken (cafés) op de wijk...... alles vindt je terug in dit boekje.
 
Klik op onderstaande link om 'Kapelhoek 2000' te lezen.
 
 
 
 

Link naar PDF-bestand: