een prijswinnaar op onze wijk - tentoonstelling in New Mexico

Inwoner van onze wijk - Jacques Vermeulen uit de Meiweg - volgt reeds lange tijd een opleiding Fotokunst aan de Maak academie te Knokke .
Onlangs werd 1 van zijn fotowerken “De illusie van de zee” door een Amerikaanse jury geselecteerd om tentoon te stellen in New Mexico (Converge Las Cruces, the Southwest Envrionmental Center), USA. Deze tentoonstelling is net afgelopen.
Een ander werk van hem “IMpermanence, high tide” is geselecteerd om in een groep tentoonstelling in het Cultuurcentrum Scharpoord te Knokke (Maxim Willemspad 1, 8300 Knokke-Heist, 050/630 430). http://jacquesvermeulen.com/event/list/

Je kunt Jacques volgen via zijn website en instagram:
Fine Art Photography & Creative writing - jacques.vermeulen@jacquesvermeulen.com
www.jacquesvermeulen.com of op Instagram: @jacques.vermeulen